cart 0

Wnętrzarskie trendy w 2017 roku

Dodany przez TeGusta w Trendy na rynku 19 czerwca 2017 r. | Brak komentarzy

Jesteś w trakcie odświeżania Twojego mieszkania? A może szukasz inspiracji do wystroju nowej przestrzeni? Przedstawiamy najnowsze trendy 2017 roku w kategorii aranżacji wnętrz!

Najciekawsze metamorfozy mieszkań

Rustykalne pokoje są najczęściej domeną polskich mieszkań. Natomiast trendy 2017 to przede wszystkim odważne postawienie na ciekawy kolor, najlepiej zieleń. To właśnie ona jest najbardziej modnym kolorem tego roku, od butelkowego poprzez zabrudzony oliwkowy odcień aż do soczystego jasnozielonego. Warto zmienić kolor na orzeźwiający odcień, chociażby limonkowy. Jeśli nie chcesz aż tak jaskrawego koloru na ścianach, pomyśl nad ewentualną opcją dodatków do mebli. Może poduszki w żywym, żółtym odcieniu? Lub stojąca, gięta lampa z kloszem o słonecznym kolorze? To przykłady metamorfoz mieszkań w nowoczesne przestrzenie.

Oryginalne trendy 2017

Jeszcze nigdy wcześniej tak żywe kolory nie były tak modne. Jednym z najczęściej wymienianych jako pomocnik metamorfozy mieszkania jest kolor różowy, nieważne, czy wpadający w odcienie amarantowego czy pastelowy pudrowo-różowy, dziewczęcy kolor. Świetnie pasuje jako dodatek do mebli klasycznych, drewnianych czy o ciemnym kolorze. Takie pastelowe dopełnienie do mebli sprawdzą się też nie tylko w salonie, ale i w sypialni czy pokoju dziennym. W trendach 2017 znaleźć także można kolory ziemi, w których polecane są dodatki do mebli, mianowicie pomarańcz, najlepiej w ceglastym lub gliniastym odcieniu. Zmiana obicia foteli to pierwszy krok do metamorfozy mieszkań.

Kolorowe dodatki do mebli

Oczywiście, że najważniejszy jest dobór kolorowych trendów 2017 w trakcie urządzania mieszkania. Wybór odpowiednich mebli jest jednakże kluczowy w momencie aranżacji całego wnętrza. Coraz częściej wymienia się skórzane dodatki do mebli jako absolutnie obowiązkowy element. Poduszki z białej, cielęcej lub sztucznej skóry czy pledy naśladujące fakturą nabijaną skórę, z pewnością wpisują się w trendy 2017. Za metamorfozy mieszkań odpowiadają także coraz częściej umieszczane na ścianach elementy wystroju, takie jak lustra w oryginalnych ramach czy przyciągające oko mozaiki malowane wprost na ścianach, w pasujących do wnętrza kolorach.

Zadbaj o trendy 2017

Nowoczesne przestrzenie domagają się nowoczesnych dodatków. Najważniejsze jest, aby śledzić najnowsze trendy i umiejętnie dobierać kolorystycznie elementy takie, jak obrusy, poduszki czy dywany. To one najczęściej odpowiadają za przytulną atmosferę w pokoju, z racji na swój komfortowy charakter. Dobór odpowiednich kolorystycznie dodatków do mebli ożywia zarówno jednolity kolor ścian, jak i stały kolor meblowej tapicerki. Soczyste kolory przyciągają oko i inspirują do działania. To one właśnie są najbardziej popularnymi trendami 2017 roku.

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz