cart 0
Goodwill dekoracje bożonarodzeniowe

Goodwill dekoracje bożonarodzeniowe

Dodany przez TeGusta w Porady i inspiracje TeGusta 31 października 2019 r. | Brak komentarzy

W TeGusta.pl zawsze wybieramy najlepszą jakość. Jako dystrybutor belgijskiej marki Goodwill możemy dostarczyć najlepsze dekoracje Świąteczne. Goodwill to najwyższa jakość dekoracji ugruntowana 30 latami doświadczeń i tradycji. Zespół projektowy z Goodwill nieustannie wymyśla piękne nowe produkty, dzięki którym wyobraźnia aż eksploduje. Produkty te mimo, że są niezwykle oryginalne, to nadają się do wszystkich typów wnętrz. Pozwól się oczarować detalami i pięknym wykończeniem.

Firma z wieloletnim doświadczeniem, dysponuje dzisiaj showroomem o powierzchni 1200 m2. Na której to powierzchni prezentuje bogatą i różnorodną gamę sezonowych dekoracji i akcesoriów. Nadają one wyjątkowego charakteru Bożemu Narodzeniu i innym okazjom.
Produkty marki Goodwill sprzedawane są z dużym powodzeniem w w całym świecie. Są one dostępne w Londyńskim Harrods czy w butikach na 5 alei w Nowym Jorku. Teraz możecie je Państwo zamówić u nas w TeGusta.pl

Goodwill jest szczególnie dumny z wprowadzenia własnej marki „Heart by Goodwill”. Ozdoby z tej linii mają własną metalową etykietę w kształcie serca, która gwarantuje jeszcze bardziej wyjątkowy design i wykonanie przez doświadczony zespołu projektantów i producentów. Kupujący z ponad 120 krajów już polegają tej wyjątkowej marce, która spełnia ich różne i różnorodne wymagania. Z Goodwill możesz być pewien, że oczarujesz wszystkich swoimi dekoracjami.

Sprawdź naszą ofertę oryginalnych ozdób bożonarodzeniowych nie tylko od GoodWill w naszym sklepie internetowym.

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz