cart 0
vondels ozdoby bożonarodzeniowe

Ozdoby Bożonarodzeniowe Vondels 2019

Dodany przez TeGusta w Porady i inspiracje TeGusta 31 października 2019 r. | Brak komentarzy

Złożona w 2015 roku firma Vondels została stworzona z miłości do Świąt, designu, zabawy i mody.
Założycielami firmy dostarczającej najwyższej światowej klasy szklane dekoracje są Yan Xu and Loesje Donner-Raedts. Przedsiębiorstwo z Amsterdamu łączy tradycję i współczesne trendy.

Pracująca na początku swojej kariery w branży IT w Szanghaju, Yan doskonale rozumie Chińską i Europejską kulturę. Dzięki temu świetnie wyznacza cele i dąży do ich celu. Z pasji do biznesu, w 2003 roku założyła Swoją pierwszą Świąteczną firmę.
Loesje początki swojej kariery spędziła podróżując po świecie jako kupiec dla dużego domu towarowego. Jej pasja i dbałość o szczegóły w zakresie mody i designu dla branży home & decor w były najważniejsze. To właśnie podczas pozyskiwania ozdób choinkowych spotkała Yan.

Dzisiaj Vondels szczyci się nieco dziwnymi, współczesnymi i unikatowymi ozdobami świątecznymi. To alternatywa i miejsce ucieczki dla wszystkich szukających dreszczyku emocji w tradycyjnych świętach.

W Vondels nie znajdziesz tradycyjnych czerwonych bombek, z pewnością znajdziesz coś z czerwonym brokatem. Vondels to eksplozja kolorów i kształtów. Ozdoby są podzielone tematycznie i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jest dział Candy (słodkie ciastka, czekolady i inne kaloryczne szklane ozdoby), Egzotycznych zwierząt, sprzętów domowych (aparaty fotograficzne czy błyszczące brokatem słuchawki) czy najmodniejszych ikon w stylu PopArt (od błyskawic po pełne czerwone usta). Są też nasze ulubione morskie ozdoby 🙂
Wszystkie te ozdoby świąteczne są oczywiście wytwarzane ręcznie.

Vondels to zdecydowanie jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży bombkarskiej. w ciągu 3 lat od założenia ich ozdoby sprzedawane są już w 20 krajach europy.
Idealne na prezent lub po prostu uczta dla własnych świątecznych zmysłów.
Vondels urzeka świąteczną magią i ma coś dla każdego.

Zobacz ozdoby bożonarodzeniowe Vondels 2019 w naszym sklepie internetowym

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz