cart 0

Wieczór we dwoje – wystrój wnętrza

Dodany przez TeGusta w Bez kategorii 7 września 2017 r. | Brak komentarzy

Aby spędzić romantyczny wieczór we dwoje, nie trzeba wybierać się na wystawną kolację do drogiej restauracji. Wystarczy kilka drobnych zmian w wystroju pokoju, aby wprowadzić intymną atmosferę. Przedstawiamy kilka podstawowych zasad, dzięki którym w Twojej sypialni zagości magiczny styl romantyczny.

Romantyczna sypialnia – jasna i lekka

Uzyskaniu charakteru intymności, relaksu i wyciszenia w pokoju, służą przede wszystkim jasne i pastelowe barwy, a także kwiatowe desenie. Zadbaj więc o to, aby w sypialni zagościły pastelowe barwy, zwiewne materiały, odpowiednie oświetlenie. Nie zapominaj również o dodatkach, szczególnie tych znalezionych na targowiskach staroci. Pozłacane ramy lustra, lampy, żyrandole – to wszystko stworzy romantyczny styl Twojej sypialni. Romantyczna sypialnia to również świece. Najlepiej jeśli będą to świece zapachowe. Wszyscy bowiem wiemy, że na nasz nastrój niebagatelny wpływ mają zmysły. Niezbyt mocne, ale jednocześnie nie za słabe światło w połączeniu z delikatnym zapachem płonących świec z pewnością pomoże wprowadzić odpowiedni klimat do sypialni.

swieca sojowa z drewnianym knotem woodwick

Romantyczny wystrój pokoju dzięki odpowiednio dobranym meblom

Bijące rekordy popularności postarzane meble, to doskonały element romantycznego wystroju pokoju. Nie muszą one być białe. Pamiętaj jednak o tym, by były jasne i pastelowe. Bardzo ważną zasadą, którą należy kierować się przy zmianie wystroju sypialni na romantyczny, jest zwrócenie uwagi na ograniczenie ilości mebli w pokoju, a także takie zestawienie faktur, aby nie przeładować i przytłaczać atmosfery. Styl romantyczny to zwiewność i lekkość.

poduszki zenza
marokanskie lniane poduszki

Wystrój pokoju na romantyczną kolację we dwoje

Randka w domu to doskonały pomysł na przegonienie rutyny z codziennego życia. We własnym domu czujemy się bardzo swobodnie i komfortowo. Wieczór we dwoje w domu to wspaniały sposób na odprężenie i spędzenie czasu ze swoją drugą połową. Jak jednak zaaranżować pokój, aby sprzyjał romantyzmowi? Przede wszystkim porządek. Bałagan jest pierwszym wrogiem intymności. Jeśli pragniesz spędzić romantyczny wieczór w domu, na początku posprzątaj. Romantyczny wystrój pokoju na domową randkę nie musi wiązać się z diametralnymi zmianami w aranżacji wnętrza. Wystarczy zadbać o kilka drobnych elementów, aby wprowadzić romantyczny styl i atmosferę do pokoju. Zadbaj o odpowiednie oświetlenie pokoju. Przyciemnione światła, blask świec, to podstawa romantycznego wieczoru we dwoje. Zapachy – o nie również musisz zadbać. Lekkie i przyjemne krążące wokół nuty wanilii, róż, czy szałwii z pewnością wprowadzą Was w błogi nastrój. Wystrój pokoju nie wymaga radykalnych zmian. Dla uzyskania romantycznego wystroju pokoju na randkę w domu zadbaj przede wszystkim o odpowiednie dodatki. Udekoruj stół. Przygotuj świece. Zadbaj o świeże kwiaty. Zwróć uwagę na muzykę. Dzięki temu wprowadzisz do pokoju przyjemny, relaksujący romantyczny styl, a randka z partnerem będzie wspaniałą odskocznią od codziennej szarości.

lampy Grace Sky i Grace Moorish Zenza Home
Luksusowe, ręcznie rzeźbione marokańskie lampy

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz