cart 0
inspiracje do projektowania wnętrz

We wnętrzu często mniej znaczy więcej, a większe okazuje się lepsze…

Dodany przez Te Gusta w Porady i inspiracje TeGusta 20 września 2016 r. | Brak komentarzy

Umiejętność właściwego doboru mebli, oświetlenia i wyposażenia oraz ich odpowiedniej aranżacji może dosłownie zmienić Wasze życie! Odpowiednio wyposażone wnętrze  może zaowocować przekształceniem ciasnego i chaotycznego pomieszczenia, w wygodne, schludne i ergonomiczne, dać poczucie równowagi i kameralnej atmosfery. Dodatkowo często nie ma to wpływu na wzrost kosztów. Pierwszy grzech to „dużo i na siłę”. 😉

Przy projektowaniu wnętrza nie próbujcie na siłę zmieścić wszystkich mebli, drobiazgów i akcesoriów, które nagromadziliście przez lata. Często wnętrze wygląda na znacznie bardziej przestronne i wygodne, jeśli wstawimy tam mniej elementów.

oferta-wnetrza2-big

Różnicę szybko poczujecie nawet w aktualnym mieszkaniu czy domu, jeśli opróżnicie półki, pozbędziecie się zbędnych  mebli. Jeśli przy sortowaniu dodatkowo zwrócicie uwagę, które elementy wciąż są modne lub przeciwnie – mają klasyczny, ponadczasowy wygląd, z całą pewnością wnętrze na pewno nabierze charakteru.

Ciekawym zabiegiem jest również wstawienie jednego pozornie „zbyt dużego” elementu – na przykład rzeźby, mebla, obrazu, lampy – do stosunkowo małego pomieszczenia (o ile wnętrze nie jest zagracone i oczywiście element fizycznie mieści się). Taki element optycznie powiększa wnętrze i  stanowi bardzo ciekawy, designerski  element.

 

 

 

 

małe elementy do Twojego domu:

świeczki dekoracyjne i inne produkty od Zenza Home:

świece zapachowe Zenza

dekoracje od UMBRA

doniczki stojące umbra

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz