cart 0

Jak urządzić pokój w wynajmowanym mieszkaniu?

Dodany przez TeGusta w Porady i inspiracje TeGusta 19 czerwca 2017 r. | komentarze 2

Wynajmowanie mieszkania to świetny pomysł, kiedy przeprowadzamy się do nowego miasta na studia lub do pracy. Zazwyczaj jest to przestrzeń już urządzona. Przedstawiamy garść pomysłów na pokój wynajmowany!

Oryginalny projekt pokoju

Po wynajęciu mieszkania zastanów się, co chcesz w nim zmienić. Czy jest to sposób, w jaki są ustawione meble? Może chodzi Ci o kolory wnętrza? A może brakuje dodatków, które odpowiadają za atmosferę w mieszkaniu? Najlepszy pomysł na pokój to próba stworzenia z dostępnych już mebli i akcesoriów przestrzeń przytulną i swojską. Warto rozważyć, czy własnoręczne malowanie ścian jest opłacalne, biorąc pod uwagę czas wynajmowania mieszkania. Jeśli tak, najlepiej postawić na modne w tym sezonie zielenie, na przykład kolor oliwkowy, który jest naraz uspokajający i motywujący do pracy. Przestawienie dostępnych sprzętów także dużo daje. Najlepiej ustawić biurko blisko okna, aby pracować przy dziennym świetle, łóżko natomiast nie powinno stać obok grzejnika.

nie wiesz co powiesić nad biurkiem?

Niezastąpiony pomysł na pokój

Z pewnością chęć stworzenia swojej własnej przestrzeni jest ogromna – nikt nie chce czuć się obco w miejscu, w którym mieszka. Zastanów się, jak zmienić nowy, nieznany ci jeszcze pokój, w miejsce przyjazne dla ciebie. Najczęściej polecanym pomysłem na pokój wynajmowany jest przystrojenie go w dekoracje, którą są tobie bliskie.

ramki na zdjęcia znajdziesz tu: RAMKI

Powieś obrazek, przypnij na lodówkę pocztówkę z wakacji, rozłóż na łóżku poduszki w ulubionych wzorach. Najlepszy projekt pokoju wynajmowanego to taki, którego planowanie nie zajmie Ci wiele czasu, a jego efekty będą natychmiastowe. Pamiętaj, że zajmowaną przez Ciebie przestrzeń tworzysz właśnie Ty. Twoje pasje, zainteresowania i dodatkowe zajęcia mogą być kluczem do zamiany obcego pokoju w Twoje wymarzone miejsce do mieszkania.

Kreatywny pomysł na pokój

Możliwe, że w związku z przebywaniem w nowym miejscu masz ochotę doświadczyć czegoś nowego, także w kwestii projektu pokoju. Być może masz już pomysł na pokój i jest on zupełnie niekonwencjonalny. Pamiętaj wówczas o tym, że mieszkanie nie należy do Ciebie, a właściciel może czasami nie życzyć sobie pewnych zmian, o jakich marzysz. Wówczas niestety musisz ograniczyć się tylko do drobnych dodatków i elementów, które nie wpłyną wyjątkowo na wygląd wynajmowanego pokoju.

Wybrane przez nas dodatki znajdziesz TU

Komentarze

Dodaj komentarz