cart 0

Trendy kolorystyczne w 2017 roku

Dodany przez TeGusta w Trendy na rynku 19 czerwca 2017 r. | Brak komentarzy

Przedstawiamy najmodniejsze kolory ścian w 2017 roku! Urządzasz właśnie mieszkanie albo dom, chcesz, żeby Twoje ściany zostały wyposażone w modne kolory? Poniżej garść inspiracji z informacjami o najnowszych trendach kolorystycznych.

Modne kolory wnętrz

W 2017 roku obserwujemy powrót do natury. Polecane modne kolory to najczęściej właśnie te naturalne, które w momencie nałożenia na ściany nadadzą wnętrzu stonowaną, spokojną atmosferę. To właśnie ziemiste kolory wnętrz zbliżą nas w tym roku do samego serca natury, pomogą się nam odstresować i pozbyć nadmiernego napięcia. Dla przełamania spokojnej, nieco nużącej atmosfery, kreatorzy wnętrz polecają w trakcie urządzania mieszkania dobrać do naturalnej palety kolorystycznej coś przełamującego, na przykład soczystą czerwień czy żółć.

Nowoczesne kolory ścian 2017

Najbardziej modne kolory teraz to właśnie te, które nadają wnętrzu wrażenia, jakbyśmy byli w trakcie popołudniowego spaceru po liściastym lesie. Te modne kolory wnętrz z pewnością sprawdzą się w pomieszczeniach rozległych, przeszklonych, gdzie światło dzienne będzie wielokrotnie w ciągu dnia zmieniać kolorystykę wnętrza. Opcją dla przestrzeni trochę bardziej zwartych są inne szczególnie polecane kolory ścian na rok 2017, czyli nowoczesne odcienie klasycznych barw. Są to odcienie ciemnego granatu, ponadczasowego brązu czy zabrudzonego zielonego, zwanego oliwkowym.

Urządzanie mieszkania – kolory rządzą!

Dobór nowoczesnych wersji klasycznych kolorów w trakcie urządzania mieszkania ułatwi z pewnością trafny wybór mebli i innych dodatków do wnętrza. Chociażby ponadczasowy brąz sprawdzi się z pewnością w połączeniu z białą, skórzaną kanapą, bordowym, puszystym dywanem czy designerską metalową lampą stojącą. Polecane teraz kolory wnętrz są nie tylko spokojne (a zarazem nowoczesne), ale także uniwersalne. Dobranie do nich dodatkowych modnych kolorów nie powinno być problemem. Chociażby oliwkowy pięknie komponuje się z liliowym, a ciemny granat jest wspaniale przełamywany przez minimalistyczną biel. Najmodniejsze kolory ścian 2017 z pewnością będą sprawiać, że wnętrze nabierze charakteru przestrzeni bezpiecznej, spokojnej, a także ciekawej z punktu widzenia gości. Inspirujące kolory wnętrz są w stanie zrelaksować i ożywić jednocześnie.

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz