cart 0
filcowe choinki

Świąteczne ozdoby z filcu do zrobienia samodzielnie

Dodany przez TeGusta w Porady i inspiracje TeGusta 12 grudnia 2016 r. | Brak komentarzy

Dzisiaj pokażemy więcej filcowych ozdób Bożonarodzeniowych do zrobienia samemu. Chcemy się z Wami podzielić zarówno znalezionymi cudami, które tylko wyglądają jak ozdoby choinkowe. Znaleźliśmy też oczywiście ozdoby stojące i nie mogliśmy się powstrzymać przed podzieleniem się nimi z Wami. Na blogu umieszczamy jedynie instrukcję wykonania kilku z ozdób choinkowych, resztę znajdziecie na naszej tablicy na Pintereście Świąteczne DIY według TeGusta.

Wybraliśmy dla Was najciekawsze i dające najlepsze efekty przy najmniejszym nakładzie czasu i wysiłku. Jesteśmy pewni, że pokazane przez nas ozdoby choinkowe pięknie będą się prezentowały w Waszych Świątecznych wnętrzach, nie tylko na choinkach.

Na początek proponujemy Wam filcowe bombki i zawieszki na choinkę

jak wykonać bombkę z filcu? źródło:pinterest

A tak, dzięki zastosowaniu kilku kolorowych  arkuszy wygląda ukończona bombka z filcu. Takie ozdoby świetnie nadają się do wnętrz, w których bawią się dzieci. Możecie być spokojni, że dzieciom nic się nie stanie jeśli wezmą do rączek taką ozdobę. Nie wspominając oczywiście o efekcie jakie widok takiej wspaniałej ozdoby wywrze na Waszych gościach czy przyjaciołach.

źródło: pinterest.com

Dzieciom i pewnie wszystkich, którzy w głębi serca nadal czują się dziećmi, na pewno spodobają się takie ozdoby:

źródło: pinterest.com
źródło: pinterest.com

Jeśli natomiast nie możecie już znieść widoku albo z jakiegokolwiek powody nie chcecie już widzieć w domu bombek, do gustu powinny Wam przypaść takie zawieszki. W żadnym wypadku nie muszą wisieć na choince. Pięknie będą się również prezentowały w oknie czy rozwieszone pod sufitem pokoju. Idealnie urozmaicą każde wnętrze- kluczem jest zastosowanie odpowiedniego koloru.

źródło: pinterest.com

A dla tych, którzy chcą, aby ich choinki stały dłużej niż te prawdziwe, albo nie lubią opadających igieł- proponujemy filcowe choinki.

Wymagają one sporej ilości wycinania, ale przecież nie musicie ich robić sami. Warto o pomoc w wykonaniu poprosić resztę rodziny, zwłaszcza dzieci powinny mieć sporo zabawy podczas pracy, a także radości gdy ujrzycie finalny efekt.

źródło: pinterest.com
źródło: pinterest.com

Filcowe choinki to nasz zdecydowany faworyt jak chodzi o domowe ozdoby świąteczne- dzięki wielu sposobom pocięcia filcu oraz możliwych do zastosowania barwach, mogą robić piorunujące wrażenie- nie tylko kolorem, ale także fakturą i kształem.

Zabieram się do pracy, a Wam życzę powodzenia w ozdabianiu domów i mieszkań.

Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na ozdoby świąteczne albo prezenty, to zapraszamy na ozdoby bożonarodzeniowe sklep internetowy.

figury aniołówSople dekoracyjne

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz