cart 0
filcowe choinki

Świąteczne ozdoby z filcu do zrobienia samodzielnie

Dodany przez TeGusta w Bez kategorii 12 grudnia 2016 r. | Brak komentarzy

Tak jak obiecaliśmy w poprzednim wpisie z DIY na Święta, dzisiaj pokażemy więcej filcowych ozdób Bożonarodzeniowych do zrobienia samemu. Chcemy się z Wami podzielić zarówno znalezionymi cudami, które tylko wyglądają jak ozdoby choinkowe. Znaleźliśmy też oczywiście ozdoby stojące i nie mogliśmy się powstrzymać przed podzieleniem się nimi z Wami. Na blogu umieszczamy jedynie instrukcję wykonania kilku z ozdób choinkowych, resztę znajdziecie na naszej tablicy na Pintereście Świąteczne DIY według TeGusta.

Wybraliśmy dla Was najciekawsze i dające najlepsze efekty przy najmniejszym nakładzie czasu i wysiłku. Jesteśmy pewni, że pokazane przez nas ozdoby choinkowe pięknie będą się prezentowały w Waszych Świątecznych wnętrzach, nie tylko na choinkach.

Na początek proponujemy Wam filcowe bombki i zawieszki na choinkę

jak wykonać bombkę z filcu? źródło:pinterest

A tak, dzięki zastosowaniu kilku kolorowych  arkuszy wygląda ukończona bombka z filcu. Takie ozdoby świetnie nadają się do wnętrz, w których bawią się dzieci. Możecie być spokojni, że dzieciom nic się nie stanie jeśli wezmą do rączek taką ozdobę. Nie wspominając oczywiście o efekcie jakie widok takiej wspaniałej ozdoby wywrze na Waszych gościach czy przyjaciołach.

źródło: pinterest.com

Dzieciom i pewnie wszystkich, którzy w głębi serca nadal czują się dziećmi, na pewno spodobają się takie ozdoby:

źródło: pinterest.com
źródło: pinterest.com

Jeśli natomiast nie możecie już znieść widoku albo z jakiegokolwiek powody nie chcecie już widzieć w domu bombek, do gustu powinny Wam przypaść takie zawieszki. W żadnym wypadku nie muszą wisieć na choince. Pięknie będą się również prezentowały w oknie czy rozwieszone pod sufitem pokoju. Idealnie urozmaicą każde wnętrze- kluczem jest zastosowanie odpowiedniego koloru.

źródło: pinterest.com

A dla tych, którzy chcą, aby ich choinki stały dłużej niż te prawdziwe, albo nie lubią opadających igieł- proponujemy filcowe choinki.

Wymagają one sporej ilości wycinania, ale przecież nie musicie ich robić sami. Warto o pomoc w wykonaniu poprosić resztę rodziny, zwłaszcza dzieci powinny mieć sporo zabawy podczas pracy, a także radości gdy ujrzycie finalny efekt.

źródło: pinterest.com
źródło: pinterest.com

Filcowe choinki to nasz zdecydowany faworyt jak chodzi o domowe ozdoby świąteczne- dzięki wielu sposobom pocięcia filcu oraz możliwych do zastosowania barwach, mogą robić piorunujące wrażenie- nie tylko kolorem, ale także fakturą i kształem.

Zabieram się do pracy, a Wam życzę powodzenia w ozdabianiu domów i mieszkań.

Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na ozdoby świąteczne albo prezenty, to zapraszamy do Naszego sklepu internetowego.

figury aniołówSople dekoracyjne

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz