cart 0

Ramki na zdjęcia do nowoczesnego wnętrza

Dodany przez TeGusta w Porady i inspiracje TeGusta 10 lipca 2017 r. | 1 komentarz

Pomieszczenia z estetycznym wystrojem zapewniają komfort ich użytkowania. Ludzie na ogół charakteryzują się słabością do rzeczy pięknych i modnych. Dlatego warto troszczyć się o architekturę wnętrz poszczególnych pokoi, sal, kuchni, łazienek czy sypialni.

ramka na zdjęcia 10x15 4x6 umbra prisma kolor miedź

W ładnie urządzonych mieszkaniach lepiej się mieszka. Nowoczesny design sprzyja również efektywnej pracy, firmy nie bez powodu inwestują pieniądze w zatrudnienie profesjonalnych dekoratorów. Jednakże korzystając z produktów oferowanych przez nasz internetowy sklep TeGusta.pl, mogą Państwo samodzielnie zadbać o najmniejsze detale wystroju pomieszczeń.

 

Detal wystroju – stylowe ramki na zdjęcia

Jednym z bardzo popularnych w ostatnim czasie elementów nowoczesnego wystroju są zdjęcia. To na nich uwieczniamy najważniejsze i najszczęśliwsze chwile, które przeżyliśmy. Dzięki nim zawsze mamy przy sobie swoich bliskich. Posiadanie fotografii znacznie ułatwia czas rozłąki z partnerami lub rodzicami, gdy praca lub edukacja zmusza nas do wyjazdu daleko od rodzinnego miasta. Sentymentalne zachowywanie ich w albumie to tylko jedno z rozwiązań, które można wybrać. Znacznie lepszym będzie kupno ramki na zdjęcia i umieszczenie jej w widocznym miejscu. Po to, żeby każdego dnia o dowolnej porze móc oglądać ukochaną twarz bądź twarze. Warto zadbać o ich odpowiednie wyeksponowanie. Dlatego na rynku można obecnie znaleźć duże i małe ramki na fotografie. Plastik, metal, kamień i szkło to tylko kilka materiałów, z jakich wykonuje się ozdobne ramki na zdjęcia. Dla każdego znajdzie się typ produktu spełniający wszelkie wymagania praktyczne, estetyczne i finansowe.
Popularne od dawna są klasyczne ramki na zdjęcia, które można postawić na blacie biurka, komody lub na półce regału. Cały czas także powiększa się sukcesywnie grupa osób preferujących zdjęcia wiszące na ścianach. Ile typów ludzi – tyle preferencji, a na każdą z nich można znaleźć odpowiednią receptę w sklepie TeGusta.pl!

ramki do zdjęć w kolorze złotym
Złota ramka na zdjęcia Two’s Company

Powieszone na gładkich ścianach fotografie oprawione w ramki na zdjęcia są znacznie bardziej wyeksponowane, przyciągają uwagę każdego gościa odwiedzającego dane mieszkanie. Najczęściej na nich można odszukać bliskie właścicielowi domu osoby. To swego rodzaju pamiątka, która powoduje że z ludzkiej pamięci nie znikają szczegóły związane z wyglądem, jedynym w swoim rodzaju uśmiechem babci, dziadka, taty czy mamy. Stylowe ramki na zdjęcia podkreślają walory fotografowanych i przyciągają uwagę. Dodatkowo są wyjątkową dekoracją salonu, sypialni czy każdego innego miejsca. Nowoczesne ramki na zdjęcia pasują zarówno do minimalistycznie urządzonych domów, jak także bogatych w dekoracje mieszkań.

ramka na zdjecia przestrzenna prisma umbra 8x10 30x25

Wiele możliwości, które dają tylko ramki na zdjęcia

Ramki na zdjęcia do nowoczesnego wnętrza mogą zostać zawieszone lub postawione w dowolnej, wybranej pozycji. Nie zawsze warto być wiernym klasyce. Czasem eksperymentowanie z wystrojem przynosi zaskakujące, pozytywne efekty. Ramki na fotografie usytuowane obok siebie na ścianach mogą tworzyć różne wzory, które staną się dodatkową dekoracją. Przy zakupach należy zwracać uwagę nie tylko na jakość materiału, z jakiego wykonano produkty. Ważne są także odpowiednie kolory, wielkość i kształty. Ostatnie z wymienionych mają ogromny wpływ na modernistyczny design wnętrz.
Często zdarza się, że oprawione w modernistyczne ramki na zdjęcia zostają obrazy przedstawiające naturę, a nie tylko ludzi. Piękny wodospad, tajemniczy las, panorama miasta – wykorzystując ozdobne ramki na zdjęcia, każdy z tych pięknych widoków może wisieć w poziomie lub w pionie na środku bądź skraju ściany salonu, sypialni lub jadalni. Warto zadbać o estetyczny wystrój mieszkania z wykorzystaniem ozdobnych ramek na zdjęcia, które są hitem wśród trendów architektury wnętrz na przełomie ostatnich lat. Każdy dom powinien wyróżniać się czymś na tle innych! Najlepiej jest postawić na modernistyczne koncepcje z użyciem bliskich naszemu sercu fotografii.

ramka na 4 zdjęcia (2x 4x6 i 2 5x7) MATRIX UMBRA
Jedna ramka do kilku zdjęć.
Stwórz własny kolarz.

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz