cart 0

Przedpokój w bloku – garść inspiracji

Dodany przez TeGusta w Porady i inspiracje TeGusta 19 czerwca 2017 r. | Brak komentarzy

Pewnie myślisz, że pomysł na przedpokój to specjalne zadanie dla kreatora wnętrz? Albo że nie warto myśleć o czymś tak zbędnym, jak meble do przedpokoju? Czytaj dalej, a odkryjesz garści inspiracji na urządzenie nowoczesnego przedpokoju!

Pytanie: jak urządzić przedpokój?

Najpierw inne pytanie: czy w ogóle warto urządzać przedpokój? Oczywiście to kwestia indywidualna, jednak coraz częściej traktuje się taką przestrzeń nie jako miejsce będące przedsionkiem, a jako pełnoprawny element mieszkania. Szczególnie warto zadbać o meble do przedpokoju: czy mają być jasne, drewniane? A może w stylu lat osiemdziesiątych, z kolorową okleiną albo jaskrawymi elementami? Najbardziej ceniony teraz jest nowoczesny przedpokój, a więc maksymalne wykorzystanie przestrzeni połączone z meblami do przedpokoju, wpasowującymi się w ogólny wystrój mieszkania. Mimo że w Polsce przedpokój często kojarzony jest ze stylem rustykalnym, teraz zazwyczaj pomysł na przedpokój to minimalizm.

Wielofunkcyjne meble do przedpokoju

Panujący już od wielu lat trend na meblowy minimalizm, to także trend na maksymalną użyteczność sprzętów domowych. Jakie więc dobrać meble do wystroju nowoczesnego przedpokoju? Przede wszystkim warto wybrać użyteczne ścienne szafki na buty. To od Ciebie zależy, czy wolisz zamykane na drzwiczki z klasycznego ciemnego drewna, splecione z metalicznych nitek czy złożone z białych, plastikowych szuflad. Składowanie obuwia w pomysłowych szafkach na buty to opcja, która zaoszczędzi wiele miejsca w przedpokoju, co przecież pozwoli ci na kolejny pomysł na przedpokój.

Oryginalny i nowoczesny przedpokój

Spójny dobór mebli do przedpokoju to z pewnością kolejny punkt przygotowań w zagospodarowywaniu mieszkania. Jednak jak urządzić przedpokój i mieć pewność, że będzie nie tylko praktyczny, ale i oryginalny? Co powiesz na przykład na stojącą metaliczną lampę? Jaki masz z kolei szalony pomysł na przedpokój i ścianę w nim? Może ciekawy połyskujący neon? Albo obraz, mozaika, może duże lustro w fantazyjnej oprawie? Podstawowa zasada w trakcie urządzania pokoju to dopasowanie kolorystyczne szafy na ubrania do szafki na buty, aby w momencie wejścia do mieszkania można było poczuć się w miejscu spójnie i w przemyślany sposób urządzonym. Oryginalnie urządzony nowoczesny przedpokój pozwala Twoim gościom od razu wczuć się w klimat mieszkania. Czuj się inspirująco i bądź taki, dzięki kreatywnemu pomysłowi na przedpokój!

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz