cart 0

Kilka pomysłów na modny salon

Dodany przez TeGusta w Porady i inspiracje TeGusta 19 czerwca 2017 r. | Brak komentarzy

Chcesz odświeżyć przestrzeń swojego salonu? Poszukujesz inspiracji na nowoczesny salon, który zachwyci nie tylko Twoich domowników, ale i gości? Przedstawiamy kilka pomysłów na ciekawy projekt salonu i jego wystrój.

Oryginalny wystrój salonu

Z pewnością zmiany w przestrzeni salonu warto zacząć od rozważenia nowej aranżacji wnętrz. Czy chcemy całkowicie wymienić wszystko, łącznie z meblami, czy może tylko kolory ścian w salonie? Wówczas najlepiej byłoby postawić na modne w tym roku kolory do salonu, czyli barwy inspirowane lasem i naturą. Wymienić tutaj można zabrudzoną zieleń, tak zwany kolor oliwkowy, klasyczny brąz czy jasną zieleń młodych liści. Przełamanie ich soczystą czerwienią lub słoneczną żółcią sprawi, że wystrój salonu od razu nabierze rumieńców. Odmiana koloru ścian w salonie to pierwszy krok do odświeżenia całego projektu salonu.

Modny salon – inspiracje

Przestrzeń salonu to miejsce na wiele różnych sprzętów. Najważniejsze jest to, jak Ty postrzegasz wygląd nowoczesnego salonu. Najlepiej uwzględnić w projekcie salonu swoje zainteresowania i pasje. Uwielbiasz żywą roślinność, jesteś fanem bluszczu lub drzewek bonsai? Spróbuj dobrać doniczki w kolorach ścian w salonie. Jesteś melomanem i nałogowo słuchasz muzyki? Dopasuj wystrój salonu do swojej pasji, stwórz idealną przestrzeń do komfortowego słuchania płyt i nagrań razem ze swoimi domownikami i przyjaciółmi!

Wygodna aranżacja wnętrz

Przede wszystkim nowoczesny salon to miejsce spotkań całej rodziny. Zadbaj o to, żeby każdy czuł się dobrze w tej przestrzeni, ponieważ stąd właśnie będziesz mógł czerpać inspiracje – z satysfakcji swojej i Twoich domowników. Zmiana wystroju salonu wiąże się ze stworzeniem nowego pomysłu na wykorzystanie tego pokoju. Pamiętaj o najważniejszym aspekcie aranżacji wnętrz: o stworzeniu wolnej przestrzeni. Coraz częściej mówi się, że nowoczesny salon to pokój pełen miejsca, przytulny dla każdego. W swoim projekcie salonu uwzględnij miejsce na wizyty gości, na wspólne imprezy ze znajomymi i przyjaciółmi.

Ciekawy projekt salonu

Zaprojektuj swój salon jako całkowicie własną przestrzeń, niczym nieograniczoną i ciekawą. Pomogą ci w tym na pewno kolory ścian w salonie, do których będziesz mógł z łatwością dobrać pasujące kolorystycznie meble. Do ciepłego, klasycznego brązu pasują beże i kremowa biel, z kolei do granatowego koloru ścian dobrać możesz pastelowy odcień różu. Zaprojektuj swoją własną aranżację wnętrz!

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz