cart 0
dodatki do wnętrz

Początki sklepu wnętrzarskiego

Dodany przez TeGusta w Porady i inspiracje TeGusta, TeGusta.pl 7 stycznia 2017 r. | Brak komentarzy
1
źródło: Bloomingville

Początek Tegusta.pl

Początek to dobre miejsce by napisać o tym co było wcześniej, dlaczego jesteśmy tu gdzie jesteśmy i gdzie chcielibyśmy znaleźć się w przyszłości.

Początkiem niniejszego przedsięwzięcia okazało się totalne przeorganizowanie życia, znane też jako dziecko. Między prozaicznymi czynnościami matczynej opieki oraz organizowaną w związku z narodzinami przeprowadzką Karolina znalazła kilka rzeczy, którymi chciała wzbogacić wystrój nowego mieszkania. Zaczęła, jak chyba większość, od oglądania pięknie wykonanych zdjęć czy renderów, poszukiwania ich producentów, sprzedawców, itd. Z rosnącym zdziwieniem zauważyła że o ile znalezienie pojedynczego produktu, jeśli wie się czego się szuka, nie stanowi większej trudności to znalezienie „Czegoś” jest trudne. W natłoku towarów „wrzucanych” na strony internetowe bezpośrednio ze stron producentów, prawie bez tłumaczenia i niemal bez selekcji, trudno odnaleźć coś dla siebie. Wtedy, biorąc pod uwagę że druga, po wystroju wnętrz, z jej architektonicznych pasji- projektowanie obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej przeżywa niewielki kryzys, postanowiła uzupełnić swoją ofertę o sklep internetowy z wyposażeniem wnętrz.

meble bloomingville - na zamówienie
źródło: Bloomingville

Idea jest minimalistyczna jak skandynawskie wzornictwo- minimum artykułów, ale wszystko najwyższej klasy. Krótko mówiąc crème de la crème współczesnego designu. Wybieramy i prezentujemy na stronie internetowej to co sami chcielibyśmy mieć w domach i to co uważamy za warte tego by polecić to komuś jako idealny prezent- dla siebie lub kogoś. Nie chcemy ograniczać się do jednego producenta ani nawet do jednego stylu- interesuje nas to co najlepsze. Najlepszy design, najlepsze materiały, najlepsze prezenty i wreszcie, najlepsza cena.

Czy będzie łatwo? Nieważne i tak spróbujemy.

Chcielibyśmy żebyście razem z nami uczestniczyli w podróżach Karoliny po świecie wzornictwa i architektury, gdzie poznamy wspaniałe produkty, które potrafią odmienić swoje otoczenie oraz dowiemy się co odróżnia proste dekoratorstwo od architektury wnętrz.

A poza tym, kto wie, być może zachęcimy Was do polecenia nas swoim przyjaciołom albo do odnalezienia u nas najlepszego prezentu dla siebie lub innych.

Save

Save

Save

Save

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *