cart 0
dodatki do wnętrz

Początki sklepu wnętrzarskiego

Dodany przez TeGusta w Porady i inspiracje TeGusta, TeGusta.pl 7 stycznia 2017 r. | Brak komentarzy
1
źródło: Bloomingville

Początek Tegusta.pl

Początek to dobre miejsce by napisać o tym co było wcześniej, dlaczego jesteśmy tu gdzie jesteśmy i gdzie chcielibyśmy znaleźć się w przyszłości.

Początkiem niniejszego przedsięwzięcia okazało się totalne przeorganizowanie życia, znane też jako dziecko. Między prozaicznymi czynnościami matczynej opieki oraz organizowaną w związku z narodzinami przeprowadzką Karolina znalazła kilka rzeczy, którymi chciała wzbogacić wystrój nowego mieszkania. Zaczęła, jak chyba większość, od oglądania pięknie wykonanych zdjęć czy renderów, poszukiwania ich producentów, sprzedawców, itd. Z rosnącym zdziwieniem zauważyła że o ile znalezienie pojedynczego produktu, jeśli wie się czego się szuka, nie stanowi większej trudności to znalezienie „Czegoś” jest trudne. W natłoku towarów „wrzucanych” na strony internetowe bezpośrednio ze stron producentów, prawie bez tłumaczenia i niemal bez selekcji, trudno odnaleźć coś dla siebie. Wtedy, biorąc pod uwagę że druga, po wystroju wnętrz, z jej architektonicznych pasji- projektowanie obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej przeżywa niewielki kryzys, postanowiła uzupełnić swoją ofertę o sklep internetowy z wyposażeniem wnętrz.

meble bloomingville - na zamówienie
źródło: Bloomingville

Idea jest minimalistyczna jak skandynawskie wzornictwo- minimum artykułów, ale wszystko najwyższej klasy. Krótko mówiąc crème de la crème współczesnego designu. Wybieramy i prezentujemy na stronie internetowej to co sami chcielibyśmy mieć w domach i to co uważamy za warte tego by polecić to komuś jako idealny prezent- dla siebie lub kogoś. Nie chcemy ograniczać się do jednego producenta ani nawet do jednego stylu- interesuje nas to co najlepsze. Najlepszy design, najlepsze materiały, najlepsze prezenty i wreszcie, najlepsza cena.

Czy będzie łatwo? Nieważne i tak spróbujemy.

Chcielibyśmy żebyście razem z nami uczestniczyli w podróżach Karoliny po świecie wzornictwa i architektury, gdzie poznamy wspaniałe produkty, które potrafią odmienić swoje otoczenie oraz dowiemy się co odróżnia proste dekoratorstwo od architektury wnętrz.

A poza tym, kto wie, być może zachęcimy Was do polecenia nas swoim przyjaciołom albo do odnalezienia u nas najlepszego prezentu dla siebie lub innych.

Save

Save

Save

Save

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz