cart 0

Mieszkanie dla singla – jak urządzić?

Dodany przez TeGusta w Porady i inspiracje TeGusta 19 czerwca 2017 r. | Brak komentarzy

Przedstawiamy Ci inspirujące pomysły na to, jak urządzić małe mieszkanie. Prawdopodobnie jako singiel mieszkasz w kawalerce lub w pokoju dziennym? To wygodny wybór, przestrzeń jest przede wszystkim nastawiona na Twoją prywatność i spokój. Zastanawiasz się pewnie, jak urządzić mały salon, który stanowi Twój ulubiony pokój?

Wygodny pokój dzienny

Zaczynając urządzanie kawalerki, najlepiej zastanowić się, co jest dla nas najważniejsze. Czy jest to funkcjonalność sprzętów, maksymalna wygoda czy komfort z przebywania w miejscu eleganckim albo kolorowym? Na podstawie decyzji możemy szybko postanowić, jak urządzić mieszkanie. Pamiętaj, to Ty decydujesz o swojej wygodzie i komforcie odpoczynku lub pracy. Dlatego skoncentruj się zupełnie na swoich potrzebach: co jest Ci potrzebne w pokoju dziennym? Z pewnością standardowy zestaw mebli: biurko lub stół, krzesło jedno lub więcej, łóżko lub kanapa.

Jak urządzić mały salon – kreatywnie?

Kiedy sporządzisz listę potrzebnych mebli, zastanów się, jakie kolory i materiały najbardziej lubisz. Może niebieski lub czerwony mają być kolorem przewodnim Twojego pokoju dziennego? Postaw wtedy na różne odcienie danej barwy. Na przykład błękitny kolor ścian, granatowe obicie krzeseł i lazurowa narzuta na łóżku. Pod wyborze wiodącego koloru, trzeba przede wszystkim zastanowić się, jak urządzić małe mieszkanie pod kątem rozmieszczenia mebli? Wszystko zależy oczywiście od zagospodarowania miejsca w pokoju. Najlepiej wówczas postawić na wygodę i rozsądne zachowanie wolnej przestrzeni. Kiedy zadajemy sobie pytanie, jak urządzić mały salon, musimy przede wszystkim w trakcie jego urządzania nie zapominać o rozsądnym zachowaniu miejsca na dodatkowe elementy, takie jak lampy, książki, sprzęt muzyczny czy artystyczne elementy wystroju.

Jak urządzić małe mieszkanie – tanio i oryginalnie?

Klimat w mieszkaniu najczęściej tworzą dodatki. Zastanów się, jakie są Twoje zainteresowania, co lubisz robić w wolnym czasie i co Cię inspiruje. Na tej podstawie wybierz ciekawe elementy wystroju, które będą mogły powiedzieć Twoim gościom wiele o Tobie. Elektryczna gitara? Impresjonistyczny obraz? A może błyszcząca mozaika? Ciekawy pokój dzienny tworzą właśnie elementy codziennego użytku, a także te dodatki, które najwięcej będą mówić o Twojej osobowości czy pasjach. Teraz już wiesz, jak urządzić małe mieszkanie – najważniejszy będzie Twój autorski pomysł!

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz