cart 0

Kosze, pojemniki, pudełka

Wyświetlanie wszystkich 17 wyników

 

Dekoracyjne kosze i pojemniki

Dla wielu naszych Klientów kosze są doskonałym sposobem na przechowywanie rozmaitych przedmiotów. Bez problemu zmieszczą się w nich zabawki dziecięce, brudna bielizna czy cokolwiek innego. Okazuje się, że również torby są ciekawym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zapanować nad ogromem odzieży czy drobiazgów. Wykonane z mocnej tkaniny nadają się idealnie, by przechowywać w nich elementy garderoby, książki oraz dziesiątki innych rzeczy. Pojemniki kuchenne mają raczej oczywiste zastosowania, a przecież są jeszcze pudełka ozdobne – idealne na biżuterię.

Piękne kosze i nie tylko na TeGusta.pl

Wyposażenie domu może wyróżniać się stylem i designem. Świetnie o tym wiemy i wiemy też, że Klienci szukają takich rozwiązań coraz częściej. Z pozoru zwyczajne torby z materiału przestają być sztampowe, gdy stoją za nimi doświadczeni projektanci, a jakość odszycia gwarantują europejskie szwalnie. Cukier, mąka czy kasza nie muszą być schowane w szafce – gustowne pojemniki kuchenne pozwolą mieć je pod ręką, a sama kuchnia zyska ciekawą dekorację. Pudełka ozdobne są z kolei pomysłem na upominek lub prostym patentem na przechowywanie pierścionków, naszyjników czy broszek.

W dniach 15-16.12 2018 TeGusta.pl zaprasza na stoisko targowe – Wolny Targ Świąteczny w Starym Browarze w Poznaniu. W związku z tym wszystkie zamówienia składane po 14.12.2018 – będą realizowane od poniedziałku 17.12.2018