cart 0

Dywaniki, dywany

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

 

Dywany i dywaniki

 

W wielu domach oraz biurach nowoczesne dywany mogą stanowić bardzo wartościowy dodatek do wnętrz. Co cechuje tego rodzaju tekstylia z oferty sklepu TeGusta.pl? Przede wszystkim prostota. Wychodzimy z założenia, że pewna doza neutralności w przypadku tego rodzaju rozwiązań odegra pozytywną rolę. To czyni nasze propozycje bardzo elastycznymi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów chodniki sprawdzą się w pokojach i korytarzach, natomiast dywaniki łazienkowe można ułożyć w pobliżu wanny lub kabiny prysznicowej.

Stylowe nowoczesne dywany godne polecenia

Proponowane w tej kategorii wyroby sprawdzają się doskonale jako proste w formie dekoracje. Równocześnie są to kolejne przykłady świetnego designu i wybornej jakości materiałów. Wszystkie chodniki są łatwe do utrzymania w czystości, ponieważ starannie dobrane tkaniny nie absorbują zabrudzeń w takim stopniu jak wiele tańszych alternatyw. Wszystko, co znajduje się w szerokim asortymencie Te Gusta, z założenia musi być przyjazne użytkownikom. Nieważne, czy chodzi o dywaniki łazienkowe czy dywan biurowy lub pokojowy.

W dniach 15-16.12 2018 TeGusta.pl zaprasza na stoisko targowe – Wolny Targ Świąteczny w Starym Browarze w Poznaniu. W związku z tym wszystkie zamówienia składane po 14.12.2018 – będą realizowane od poniedziałku 17.12.2018