cart 0

Doniczki i osłonki

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

 

Ozdobne doniczki i osłonki

Wszystkim miłośnikom roślin w domu dedykujemy doniczki ozdobne z TeGusta.pl. Cechuje je prostota designu połączona z wysoką jakością materiałów. Są na tyle uniwersalne, że zdadzą egzamin zarówno we wnętrzu nowoczesnym, jak i takim, które jest utrzymane w bardziej klasycznym, a nawet rustykalnym klimacie. Wszystko po to, aby nasi Klienci mogli połączyć dwie rzeczy naraz. Z jednej strony zaspokoić potrzebę posiadania pięknych roślin lub kwiatów doniczkowych, a z drugiej zapewnić sobie gustowną dekorację.

Osłonki na doniczki i nie tylko

Trzeba podkreślić, że rozwiązanie tego rodzaju sprawdza się doskonale nie tylko w domach czy mieszkaniach. Nie ma przeszkód, aby doniczki ozdobne zagościły także w przestrzeni biurowej. Dodadzą jej przyjemnego klimatu i sprawią, że wykonywanie zawodowych obowiązków stanie się mniej dokuczliwe. Bo czy nie jest miło spojrzeć na zadbaną roślinę, która dodatkowo została zasadzona w pięknej donicy? Jeśli ktoś chce z kolei zmienić wygląd przedmiotu już posiadanego, ozdobne osłonki na doniczki z TeGusta.pl są wybornym rozwiązaniem.

W dniach 15-16.12 2018 TeGusta.pl zaprasza na stoisko targowe – Wolny Targ Świąteczny w Starym Browarze w Poznaniu. W związku z tym wszystkie zamówienia składane po 14.12.2018 – będą realizowane od poniedziałku 17.12.2018