cart 0

Karmniki i domki dla ptaków

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Karmniki dla ptaków sklep internetowy

Wśród elementów wyposażenia ogrodu oferowanych w sklepie internetowym TeGusta.pl znalazły się piękne skandynawskie karmniki i domki dla ptaków. Wspaniały design karmników dla ptaków i wykonanie gwarantują, że nie tylko właściciel ogrodu, ale także ptaki, małe stworzenia długo będą cieszyć się z domków dla ptaków.

Wildlife Garden – karmnik i domek dla ptaków

Wildlife Garden to szwedzki design i staranne wykonanie każdego detalu to cechy wyróżniające produkty skandynawskiego producenta.
Karmniki Wildlife Garden zaprojektowane zostały przez ornitologa i są chronione prawnymi patentami. Specjalnie zaprojektowano go w taki sposób, aby ptaki jedząc nasiona nie zanieczyszczały ich odchodami.

Skandynawskie karmniki i domki dla ptaków

Karmniki dla ptaków wykonano z wysokiej jakości drewna i pomalowano ekologicznymi farbami. Wspaniałe domki dla ptaków przyciągną uwagę wielu gatunków tych małych stworzeń, a opatentowany projekt karmników zagwarantuje, że stoisko żywienia nie będzie roznosiło chorób.

Budki lęgowe dla ptaków

W naszej ofercie karmniki to równocześnie budki lęgowe dla ptaków. Nasze budki lęgowe zostały zaprojektowane przez ornitologa.

Jaki wybrać karmnik dla ptaków?

Projektantom skandynawskich karmników i domków dla ptaków, wśród których znalazł się ornitolog udało się zaprojektować wygodne i bardzo estetyczne domki dla ptaków, które zapewnią im bezpieczeństwo podczas spożywania posiłków.

Wybierając karmnik dla ptaków zastanów się jakie gatunki chcesz przyciągnąć do swojego ogrodu.

Karmnik dla ptaków na prezent

Nasze ekologiczne karmniki są także pięknie zapakowane, dzięki czemu idealnie nadają się na prezent dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z latającymi przyjaciółmi.