cart 0

O nas

 • Nietuzinkowe rozwiązania

  Codziennie szukamy nowych rozwiązań
  i asortymentu tak, by projekty wnętrz
  i obiektów Te Gusta były niepowtarzalne,
  a nasz e-sklep - pełny unikatowych produktów.

 • Dostęp do producentów

  Dla Państwa wybraliśmy śmietankę zagranicznych producentów luksusowego i przystępnego wyposażenia wnętrz.
  Ich ofertę znajdą Państwo
  w e-sklepie Te Gusta.

 • Meble własnego projektu

  Dbając o to, aby każde wnętrze miało indywidualny i wyjątkowy charakter, przygotowujemy również projekty mebli na zamówienie, wyłącznie z najwyższej jakości materiałów.

 • W zgodzie z trendami

  Chętnie inspirujemy Klientów, zarażając ich naszą pasją do pięknego, nowoczesnego designu,
  o ponadczasowym charakterze.

Kto stoi za Te Gusta

Karolina Henschke architekt, projektantka wnętrz

Ukończyła studia na wydziale architektury i budownictwa w Szczecinie. Po studiach pracowała nad wieloma projektami o tematyce przemysłowej, biurami, ale po latach pracy w biurach w Poznaniu uznała, że czas otworzyć własne biuro i zagospodarować mnóstwo pomysłów zajmując się tym, czym lubi najbardziej. Praca z ludźmi i kreowanie wnętrz dla ich potrzeb. Projektuje z pasją wnętrza o niepowtarzalnym charakterze. Tworząc TeGusta chcę stworzyć miejsce, w którym nie tylko moi klienci znajdą piękne wyposażenie do swoich wnętrz, ale też zainspirują się tym, co kocham i co jest moją pasją - pięknem design.

Klienci o Tegusta

W Te Gusta wierzymy, że Państwa marzenia są najważniejsze, dlatego chcemy aktywnie pomagać w ich realizacji. Naszą pasją są wyrafinowane wnętrza, które tworzymy, bazując na własnej wiedzy oraz doświadczeniu, a także inspiracjach, jakich dostarczają nam czołowi twórcy dekoracji i elementów wyposażenia. Dzięki pomocy najlepszych projektantów tworzymy wyjątkowe miejsca do życia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że piękne wnętrze jest zawsze sumą szczegółów, więc pełni zapału przywiązujemy wagę do nawet najdrobniejszych detali.

Te Gusta, czyli potrzeby Klienta na pierwszym miejscu

Wiemy, że osoby zainteresowane naszymi usługami oraz oferowanymi towarami mają wyrafinowany gust. Chcą żyć w otoczeniu sprzyjającym wypoczynkowi lub pracy, równocześnie stojącym na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o kwestie estetyczne. Stawiamy na wyroby najlepszych światowych producentów, którzy słyną z doskonałego designu i ponadczasowego wyczucia stylu. Na życzenie Klientów realizujemy indywidualne projekty mebli na wymiar – doskonałych do konkretnego wnętrza. Profesjonalne podejście i wiedza pozwalają nam zaspokoić potrzeby każdego, kto się do nas zwróci.